Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

2022 Elektrikli Scooter

2022 Elektrikli Scooter

Elektrikli scooterlar dünyada birçok ülkede yaygın olarak kullanılan ve son birkaç yılda Türkiye’de de kullanılmaya başlanan mikro hareketlilik seçeneğidir. Elektrikli scooter lar çok işlevsel ve çok kullanışlı olmalarıyla bilinirler. Escooter dünyanın en çok tercih edilen Vsett , ve Dualtron markalı elektrikli scooter ları pazarlayarak 2022 elektrikli scooter furyasına hızlı bir giriş yapmıştır.

2022 Elektrikli Scooter sektöründe yeni projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek büyümeyi hedeflemiş olan Escooter İstanbul’da kurulduğundan bu yana profesyonellik, yaratıcılık ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermiştir.

Elektrikli scooter son dönemlerde sadece eğlenme amaçlı değil, ulaşım aracı olarak da kullanılıyor. Gitmek istediğiniz yere trafiğe takılmadan daha hızlı gitmenizi sağlıyor. Üstelik park sorunu da ortadan kalkıyor. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız bu hayatınızı tamamen kolaylaştırıyor.

Escooter , aradığınız özelliklerde ki 2022 elektrikli scooter lardan en iyisini ve en yenisini Erenköy şubesinde bulunduruyor. Sadece elektrikli scooter bulundurmakla kalmayıp aksesuarlarını da satıyor. Kasklar, çantalar, lastikler, kilitler, telefon tutucular, korumalar her ne arıyorsanız hepsi Escooter ’ da mevcut.

2022 elektrikli scooter , en yeni elektrikli scooterlar Erenköy Escooter firmasına gelmekte olup, gelmeyenleri ise ön satışa açılmıştır.