Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Dualtron  Scooter

Dualtron Scooter

Dualtron Scooter

Dualtron scooter pil ile çalışarak sürekli kullanım için yeniden şarj edilebilir özelliktedir. Kolay katlanılabilir tasarımıyla kullanıcıların favorisi haline gelmiştir. Her biri kaliteli ve sağlam yapıda oluşturulmuştur. Hızıyla ve tasarımıyla yollara düşmenin keyfini bu scooter ile çıkarabilirsiniz.

Dualtron scooterlar dilediğiniz watt seçenekleriyle size en mükemmel olanı sunmaktadırlar. Kişisel tarz katmak için istediğiniz rengi seçebilir ve kaliteli parçalara sahip olabilirsiniz. Hizmet ömrünün uzun olduğu bu scooterlar ile iyi görünüm ve ideal düzeyde performans sağlayan bir modeldir.

Uniseks tasarımlarıyla hareketlilik katan Dualtron scooter ile her yerde tur atabilirsiniz. Kolay taşınabilirliği ve uzun şarj süresi ile her yetişkin bireyin kullanımına kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel anlamda scooter sürmek için sadece bu scooteri satın almanız yeterli olacaktır. Bizler Escooter ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bu scooterlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.