Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Elektrikli Scooter 2022 Tavsiye

Elektrikli Scooter 2022 Tavsiye

Elektrikli Scooter

Küresel ısınmanın gezegenimize verdiği negatif etkiyle birlikte birçok ülkede insanlar zararlı gazlarla çalışmayan ve daha çevre dostu araçlara yöneldi. Artık neredeyse tüm sokaklar elektrikli scootlerlarla dolu. Şarj dolum tekniği ile çalışan elektrikli scooterlar çevre için oldukça zararsız. Özellikle kalabalık şehirlerde insanlar trafikten bir nebze de olsa kaçmak için daha çok küçük araç kullanıyorlar. Fakat motosiklet gibi araçlar bazı durumlarda tehlikeli olabiliyor. Kullanım açısından daha güvenli ve ekonomik olan elektrikli scooterlar bu konuda akla ilk gelen araçlardan biri. Hem İstanbul gibi metropol şehirlerde hem de Türkiye’nin en küçük kasabasında bile kolayca bulup kullanabileceğiniz bu elektrikli scooterlar saatte ortalama 30 km gidebiliyor. Kalabalık şehirlerde kullanımdan sonra bırakılan bir elektrikli scooter birkaç dakika içinde bir başkası tarafından kullanılmak üzere kiralanıyor. Bu talep de birkaç yıl içinde birçok girişimcinin ve firmanın dikkatini çekti. Özellikle de Escooter son yılların en çok patlayan firması oldu. Şu an caddelerde ve sokaklarda çoğunlukla Escooter elektrikli scooterlarını görmeniz mümkün. Özellikle şehirlerin sahil şeritlerinde, parklarda ve sakin ve trafiksiz yollarda daha sık gördüğümüz bu araçlar günlük hayatımızı da kolaylaştırıyor. Yaya halinde yetişmeniz gereken bir yere bu araçlardan birini kullanarak kısa sürede gitmeniz zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Elektrikli scooterı kullanmak, yaşadığınız yer için elverişliyse mantıklı bir karar olabilir. Örneğin; sabah işe gidip akşam işten dönmek, sahilde bir tur atmak, acil bir yere yetişmeniz durumunda trafiğe girmeden gereken yere ulaşmak için ya da hızlı market alışverişinize kolayca gidip gelmek için oldukça kullanışlı olabilir. Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç konu var. Özellikle pil durumu, ağırlık, taşıma kapasitesi ve motor gücü gibi terimler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Alabileceğiniz en kaliteli elektrikli scooter kesinlikle Escooter firmasında olacaktır.

Elektrikli Scooter Avantajları

Ulaşım konusunda bisiklet gibi bir seçenek olan elektrikli scooter , yorulmamanızı sağlayan oldukça teknolojik bir üründür. Toplu ulaşım araçları veya özel araçlara kıyasla çok daha avantajlı olan elektrikli scooterın, diğer araçlar gibi çevreye ve bireylere zararı yoktur. Bununla beraber Bisiklet yolunda ilerlerken, zamandan tasarruf etmek adına ölçülü bir hıza sahip olmak için tercih edebileceğiniz başlıca alternatiflerden bir tanesinin elektrikli scooter olduğunu biliyor muydunuz? Elektrikli scooter kullanarak maksimum 25km/h ilerleyebilir ve ulaşmak istediğiniz adrese daha kısa sürede varabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve yolda uzun saatler harcayarak yorucu bir gün geçirmek durumunda kalmazsınız. Son zamanlarda ekonomik olarak hepimizi zorlayan dönemlerden geçmekteyiz. Ekstra olarak herhangi bir şeye para harcamak istemiyoruz. Aracınızla bir yerden başka bir yere giderken çok ciddi miktarda yakıt ve bu yakıta bağlı olarak ciddi miktarda para harcadığınız düşünüldüğünde ulaşım sizin için çok maliyetlidir. Ancak bu maliyeti ortadan kaldırmak sizlerin ellerinde. Yenilikçi alternatifler olarak ifade edeceğimiz ve elektrik ile çalışan scooterlar, size ulaşımda büyük avantajlar sunarken giderlerinizde de önem ölçüde kâr etmenizi sağlar.

Elektrikli Scooter 2022 Tavsiye

Escooter , Vsett ve Dualtron markalı scooterları pazarlamaktan ve satmaktan mutluluk duyuyor. Escooter yaratıcılık, profesyonellik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme gösteriyor. Escooter ; elektrikli scooterların birçok avantajının yanında, etkili bir ulaşım aracı olabilmesidir. Daha karmaşık gazla çalışan scooter ve motosikletlerin aksine, elektrikli modellerin kullanımı oldukça basittir. Escooter , elektrikli scooterları arasında 7-70 yaş arası birçok kullanıcısı için elektrikli scooter bulunuyor. Elektrikli scooter işinde en çok tercih edilen Escooter firması test sürüşü randevusu verip alacağınız Escooter’ı deneyip, kullanma imkanı sunuyor. Elektrikli sooter satın almayı düşündüğünüzde Escooter mutlaka birinci sırada olmalı ve ilk önce Escooter ziyaret edilmelidir. Ve en önemlisi! . Elektrikli scooterınızı satın aldıktan sonra bozulursa Escooter servis imkanı da sunuyor. Escooter sizi asla yarı yolda bırakmaz. Elektrikli scooter işinde en iyi olan Escooter oldukça sportif elektrikli scooterlarıyla meşhurdur. Escooter neredeyse Türkiye’nin her yerinde herkes tarafından bilinen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’de neredeyse herkes birbirine elektrikli scooter 2022 tavsiyeleri verdiklerinde işinde bir numara olan Escooter’ı tavsiye etmeye başlamıştır. Çünkü Escooter ; çevre dostu elektrikli scooterları , şarj edilebilir bir motora sahip çevre dostlu araçlardır. Elektrikli scooterlar kısa ve orta mesafelerde oldukça eğlenceli. Özellikle deniz kenarlarında ve sıcak havalarda çok daha eğlenceli bir hâl alıyor. Escooter , aradığınız özelliklerde ki elektrikli scooter lardan en iyisini ve en yenisini Erenköy şubesinde bulunduruyor. Sadece elektrikli scooter bulundurmakla kalmayıp aksesuarlarını da satıyor. Kasklar, çantalar, lastikler, kilitler, telefon tutucular, korumalar her ne arıyorsanız hepsi Escooter ’ da mevcut. Escooter firması test sürüşü randevusu verip alacağınız elektrikli scooter’ ı deneyip, kullanma imkanı sunuyor. Escooter , Elektrikli scooter firmaları arasında en iyisi olmayı vizyon ve misyon edinmiştir.