Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Elektrikli Scooter Avantajları

Elektrikli Scooter Avantajları

Elektrikli Scooter

Şehir hayatının verdiği zorluklar arasında yoğunlaşan trafik sıkıntıları ve ulaşım sıkıntıları sonrasında insanlar hareket etme arzularını arttırmaları Elektrikli scootere olan isteği arttırmıştır. Bu nedenle scooterin talebi doğrultusunda bizlerde hizmet vermekteyiz. Günümüzde insanların önemli bir araç haline gelmesinde kolaylık sunmuştur.

Günlük yaşantımızda insanların elektrikli scooter ı sevmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Evden işe işten eve veyahut başka bir noktaya gitmek için trafik veya toplu taşımanın barındırdığı trafikten uzak tutarak büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlar. Cebinize uygun fiyatlarla vücut hareket miktarını arttırırken eğlence kapasitenizi de arttırarak konforlu bir kullanım sağlar. Çevre dostu olan bu araçlar şarj edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Teknolojiyi modern tasarım bir şekilde birleştirerek mekanik anlamda güçlü frenlere de sahiptir. LCD gösterge paneline sahip olan elektrikli scooterlarda uzun mesafede bile sürüş keyfini çıkarabilirsiniz.

Kısa ve orta mesafeli sürüşlerde eğlenceli bir ulaşım tercihi olan elektrikli scooterler yaş grubu ve kullanıcı ağırlığı modeline göre hız yapabilir. Pil dolum süreleri 250 Watt’a kadar çıkmaktadır. Bataryanın ömrü düzgün kullanımına göre değişiklik gösterir. En çok dikkat edilen parça bataryadır. Bilinen markalardan Yakasuma ve Dualtron sitemizde mevcuttur. Bu markaları herhangi bir parça değişiminde yedek olarak kullanımında bize ulaşabilir malzemeleri bizden temin edebilirsiniz. Escooter ailesi olarak bir telefon uzağınızdayız. Daha detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayınız.