Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Elektrikli Scooter Tavsiyeleri

Elektrikli Scooter Tavsiyeleri

Elektrikli Scooter Tavsiye

Son birkaç aydır mahallenizde giderek daha fazla elektrikli scooter'ın dolaştığını fark ettiyseniz, yalnız değilsiniz. 750.000'den fazla kişi artık elektrikli bir scooter sahibi ve bir o kadarı daha temiz, daha yeşil bir geleceğe yatırım yapmaya hazırlanıyor. Escooter’ın elektrikli scooterlarını tavsiye edecek olursam en başta şu sebepleri sıralamak isterim.

Elektrikli Scooter ile Paradan Tasarruf Edeceksiniz

Artan yaşam maliyetinin acı verici bir şekilde farkına varılmadan, bu günlerde televizyonu açamaz veya sosyal akışlarınızda gezinemezsiniz. İster kirada oturun, ister ev kredisi ödeyin, ister arabanız olsun veya otobüse binin, evde yemek yiyin ya da dışarıdan yemek alın, bu aylık harcamalar ne yazık ki yakın zamanda düşmeyecek. Bir araba sahibiyseniz, sigorta, yakıt ve bakım için yaptığınız harcamalar bir hayli fazladır. Fakat elektrikli scooter sizi asla zorlamaz. hem paradan hem zamandan tasarruf sağlar. Escooter İstanbul’un hatta tüm Türkiye’nin gözdesi haline gelmiş bir firmadır. Sizi asla yarı yolda bırakmaz. Escooter’dan elektrikli scooter mı almak istiyorsunuz? Deneme sürüşleri, ödeme kolaylıkları ve daha onlarca avantajıyla Escooter tamamen müşteri odaklı bir elektrikli scooter firmasıdır.

Elektikli Scooter ile Özgürlüğü Seveceksiniz

Geleneksel ulaşım biçimleri, genellikle uzun süre oturmak anlamına gelir. Bunun sağlığımız için kötü olduğunu hepimiz biliyoruz, özellikle de gününün çoğunu masa başında geçiren milyonlardan biriyseniz. Elektrikli scooter'da hem sağlık hem eğlence var. Temiz hava, egzersiz ve arkadaşlarınızla eğlence! Ve gerçekten etkileyici azami hızlara ve mesafeye sahip elektrikli scooter serilerimiz tepelere tırmanma (yağmurda bile) kabiliyeti ile sizi gerçekten mutlu edecek bir eğlence!