Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Elektrikli Scooterlar

Elektrikli Scooterlar

Elektrikli Scooter

Elektrikli scooterlar , etrafta dolaşmanın ultra uygun, düşük maliyetli ve çevre dostu bir yoludur. Popülariteleri arttıkça, artık dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Elektrikli scooterlar son dönemin, özellikle kısa mesafeli yolculuklarda, en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Özellikle trafik ve artan ulaşım maliyetleri ile birlikte orta uzunluktaki mesafelerde kullanabileceğiniz elektikli scooterları satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler de bulunuyor! Öncelikle elektrikli scooter kullanımlarınızda nelere ihtiyacınız olacağını ve elektrikli scooterınızı ne kadar sıklıkla kullanacağınızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı önceden belirlerseniz farklı model ve fiyatlardaki elektrikli scooterları ihtiyaçlarınıza göre çok daha kolay bulabilirsiniz.

Yağışlı Havalarda Elektrikli Scooter Kullanılır Mı?

Çoğu elektrikli scooterlar, nadiren yağış alan ülkeler için tasarlanmıştır. Fakat genellikle elektrikli scooter alırken, su geçirip geçirmediği dikkat ettiğimiz bir özellik olmuyor. Yağmur yağdığında taksiye binmek istemiyorsanız, yüksek su geçirmezlik derecesine sahip bir elektrikli scooter seçtiğinizden emin olun. Bir 'IP' derecesi, bir elektrikli scooter'ın ne kadar su geçirmez olduğunu tanımlar. Escooter’ın satıyor olduğu; en iyi markalar, elektrikli scooterlarının su geçirmez olup olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Eğer su geçirmez elektrikli scooter sahibi olmak istiyorsanız Escooter web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli Scooterla Konforlu Bir Sürüş!

Yüzey ne olursa olsun, elektrikli scooter sürerken bazı tümsekler hissetmeniz kaçınılmazdır. Ancak tekerlek boyutunun, ayaklarınızın altında ne kadar hissettiğiniz ve genel konforunuz üzerinde büyük bir etkisi vardır. Kendini işine adamış Escooter ekibimiz, kaldırım taşlarından asfalta ve betona kadar neredeyse her yüzey tipine uygun elektrikli scooterları sizin konforunuz için mağazasında bulundurmakta!