Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

İstanbul Elektrikli Scooter Modelleri

İstanbul Elektrikli Scooter Modelleri

Elektrikli scooterlara artan talep, şehir hayatında artan trafik ve ulaşım zorlukları isteğiyle beraber ortaya çıkmıştır. Özellikle büyük ve trafiği yoğun olan bir şehirde yaşıyor iseniz elektrikli scooter bir lüks değil adeta ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların elektrikli scooter sevmelerinin birçok sebebi var. Gitmek istediğiniz herhangi bir yere gitmekte zaman kazandırıyor. Oldukça ekonomik! Yakıt maliyetinden tasarruf sağlıyor.

İstanbul elektrikli scooter işinde en iyi olan Escooter oldukça sportif elektrikli scooterlarıyla meşhurdur. Escooter’ın ; çevre dostu elektrikli scooterları , şarj edilebilir bir motora sahip çevre dostlu araçlardır. İstanbul elektrikli scooter kısa ve orta mesafelerde oldukça eğlenceli. Özellikle deniz kenarlarında ve sıcak havalarda çok daha eğlenceli bir hâl alıyor.

Escooter , elektrikli scooterları arasında 7-70 yaş arası birçok kullanıcısı için scooter bulunuyor. İstanbul elektrikli scooter işinde en çok tercih edilen Escooter firması test sürüşü randevusu verip alacağınız Escooter’ı deneyip, kullanma imkanı sunuyor. Ve en önemlisi! İstanbul’da Elektrikli Scooter bozulursa Escooter servis imkanı da sunuyor. Escooter , İstanbul elektrikli scooter firmaları arasında en iyisi olmayı vizyon ve misyon edinmiştir.