Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

İstanbul Elektrikli Scooterları

İstanbul Elektrikli Scooterları

İstanbul Elektrikli Scooter

Neden Elektrikli Scooter? Önce elektrikli scooter’a neden ihtiyacınız olduğu konusunda bir karara varalım. İstanbul’da elektrikli scooter kullanmak bir ihtiyaçtır. “İhtiyaç” derken illa ki günlük çalışma rutininizin bir parçası olması şart değil tabii. Sonuçta gezmek dolaşmak da bir ihtiyaç. Fakat elektrikli scooter’ınızı nerede kullanacağınız önemli. Yakındaki ofisinize gidip gelirken… Akşamları alışverişe çıkmak için… Hafta sonu sahilde elektrikli scooter ile bir tur atarken… Hepsi gayet makul nedenler. Önemli olan rotanızı üç aşağı, beş yukarı gözünüze kestirmeniz. Çünkü bu sayede hangi teknik özelliklerin size yeteceğine de karar verebilirsiniz. Çünkü Escoter’da ki onlarca elektrikli scooter seçenekleri arasından hangisini seçeceğinize karar vermeniz çok daha kolay olacaktır.

Elektrikli Scooter Pil Gücü

Elektrikli scooterınızın ne kadar sürede şarj olduğu ve bir tam şarj ile ne kadar yol alabildiği büyük önem taşıyor. Tabii doğal olarak şarj süresi uzadıkça, elektrikli scooter’ın bir defada kat edebildiği mesafe de artıyor. Bugün ortalama şarj süreleri 3-6 saat arasında, ortalama menzil ise 20-40 kilometre arasında değişiyor. Diyelim ki, günlük rotanız gidiş geliş 20 kilometre ve 20 kilometre mesafe kat eden bir elektrikli scooter aldınız. Eyvah! Hata ettiniz. Çünkü azami mesafeler ideal yol koşulları ve ideal batarya performanslarıyla belirleniyor. Yokuşlar, engebeler, dur-kalklar ve bataryanızın sağlığı bu mesafeyi etkileyeceğinden, kullanmak istediğiniz günlük mesafeden 5-10 kilometre fazla menzile sahip bir elektrikli scooter seçmelisiniz.

Elektrikli Scooter Motor Gücü

Elektrikli scooter’larda en önemli mesafe tüm elektrikli ulaşım araçlarında olduğu gibi motor gücündedir. Bugün 350 W güce sahip elektrikli scooter’larla ulaşımı daha kolay hale getirebilirsiniz. Bütçenizi bir miktar zorlayıp motor gücünü 250 W’ın altına düşürmezseniz motor gücü açısından bir sıkıntı yaşamazsınız. İstediğiniz motor gücündeki elektrikli scooter’ı rahatlıkla Escooter’da bulabilirsiniz.