Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Scooter Teknik Servis

Scooter Teknik Servis

Scooter Teknik Servis

Günümüzde scooter teknik servis hizmetinin tüm Türkiye bazında eksik olduğunu görebilirsiniz. Kısa yol mesafeleri için tercih edilen scooterlar sayesinde ulaşımın kolaylaştığını görebilirsiniz. Trafik çekme derdinin azalacağı bu scooterlar ile gideceğinzi yere kolaylıkla ulaşabilir ve keyifli yolculuğa sahip olabilirsiniz. Ancak teknik servise ihtiyacınız olduğunda nereye gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. İşte tam da bunun için Escooter Firmamız bir teknik servise sahip.

Escooter teknik servisi ile scooter teknik servisi ziyaret edebilir, scooterınızdaki batarya, motor, lastik, gaz veya fren sorununu çözebilirsiniz. Tüm Türkiye üzerinden hizmet verdiğimiz teknik servisimiz sayesinde scooterlarınız ilk günkü gibi sapa sağlam olacaktır.

Escooter ailesi olarak scooterlarınızın kullanımına dikkat etmenizi öneriyoruz. Scooterlar diğer araçlara göre bir tık daha hassas olabiliyor. Bu yüzden dik yokuşlarda , yağmurlu havalarda veya ani fren durumlarında hassasiyet göstermeniz gerekmektedir. Eğer bu durumlardan herhangi birinde scooterınız bozulduysa Scooter teknik servis ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.