Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Vsett Elektrikli Scooter

Vsett Elektrikli Scooter

Son yıllarda en çok göze çarpan ve her yaş aralığının kullanabileceği hem kullanması keyifli hem de uzun mesafeleri kısa bir sürede ulaşmaya yarayan bir ulaşım aracıdır. Ulaşım konusunda neredeyse bisikletlerin yerini alan elektrikli scooter insanların yorulmasını engelleyen oldukça faydalı bir teknoloji ürünüdür. Toplu taşıma veya özel araçlara kıyasla daha çok avantajlıdır . Doğa dostudur . Diğer yakıtla çalışan araçlar gibi çevreye ve topluma hiçbir zararı yoktur.

Peki, Vsett Elektrikli Scooter Tercih Edilmeli Mi?

Piyasadaki en iyi dört elektrikli scooterdan biridir. Özellikle Vsett 10+ modeli azami menzil 70 kg yük, 20 km/saat sabit hızda sürüş esaslıdır ve sürüş mesafesi arazi sürüşü ve sürüş yolu zorluğuna göre kısalabilir. En sevilen Vsett elektrikli scooter rahatınız için ergonomik olarak tasarlanan modelleriyle ikiye katlama, hafif ve taşınabilir, enerji açısından verimli özellikleri ile öne çıkmaktadır. Escooter istediğiniz veya beklediğiniz Vsett elektrikli scooter modellerini ön satışa açarak en kısa sürede müşterilerini mutlu ve memnun etmektedir.

Escooter , Vsett elektrikli scooterları arasında 7-70 yaş arası birçok kullanıcısı için elektrikli scooter bulunuyor. Vsett elektrikli scooter işinde en çok tercih edilen Escooter firması test sürüşü randevusu verip alacağınız Escooter’ı deneyip, kullanma imkanı sunuyor. Vsett elektrikli scooterları zaman geçtikçe daha da ünlenmiş ve avantajları daha da bilinir hale gelmiştir. Vsett elektrikli scooter satın almak istediğinizde Escooter mutlaka birinci sırada olmalıdır.