Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

Vsett Scooter

Vsett Scooter

Vsett Scooter

Vsett scooterler piyasaya damgasını vurmuş durumda olarak tasarım ve kalite olarak üstün başarılar sergiliyor. İncelendiğinde diğer markalardan daha farklı ve kaliteli olduğunu göreceksiniz. 6 çeşiti bulunan bu vseet scooter a escooter.com.tr ‘ yi ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Vsett scooter 50-53 mph hıza ulaşabiliyor ve km olarak daha fazla gidebiliyor. En hızlı scooterlardan biri olan Vsett scooter süspansiyonel özellikleri ile konfor açısından daha keyifli oluyor. Konforuna düşkün insanların tercih edebileceği bu scooterla gideceğiniz yere daha hızlı ulaşabileceksiniz. Trafik derdinden kurtaracak bu scooterın birçok modeli bulunmaktadır. İnternet sitemizden bunları görebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde teknik servisi barındırdığı için Vsett scooter da herhangi bir problem yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilir servisimize getirebilirsiniz. Scooterınız ile ilgili yaşayacağınız sorunlarına yedek parça temini olarak stokta bulundurmaktayız. Garantili olan bu ürünler sayesinde scooterinizde yaşayacağınız problemden endişe etmeyin. Firmamız orijinal olarak vsett bayisidir. Sizlerin bakım ve onarım taleplerine en hızlı şekilde çözüm üreterek cevap vermekteyiz. Aklınıza takılan sorular için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz