Email

info@escooter.com.tr

Telefon

0 (216) 759 93 94

İzmir Elektrikli Scooter

İzmir nüfusu bir önceki yıla göre 31.095 artmıştır. İzmir 2021 yılına göre 4.425.789’dir. 2022 yılı için henüz kesin bir rakam verilmemiştir. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İzmir , Ege bölgesinin en büyük şehridir. İzmir ’de denize kıyısı olan 18 adet ilçe bulunmaktadır. Bunlar: Aliağa, Balçova, Bayraklı, Bergama, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk ve Urla ilçeleridir. Özellikle denize kıyısı olan yerlerde İzmir’de elektrikli scooter kullanmak çok daha keyiflidir.

Şehir hayatında gün geçtikçe yoğunlaşan trafik ve ulaşım zorluğu ile insanların hareket etme isteklerinin daha fazla artması elektrikli scooter ’a olan talebi artırmakta bu nedenle de İzmir elektrikli scooter ’da bir marka olan Escooter en çok talep gören firma olmuştur. Günümüzde insanların elektrikli scooter severek kullanmasının birçok nedeni vardır. Okula, işe veya herhangi başka bir yere gitmek için büyük bir tasarruf sağlar. Ekonomiktir , enerji ve ulaşım masraflarınızdan çok fazla tasarruf sağlar. Sportiftir.

İzmir elektrikli scooter , Alsancak – Göztepe arasında aktif olarak kullanılmaktadır. Escooter ’ın Vsett ve Dualtron markalı elektrikli scooterları İzmir’de aktif olarak kullanılmaktadır. Eğer Escooter’dan satın almış olduğumuz elektrikli scooterım’da bir sıkıntı çıkarsa ne yaparım soruları kafanızı kurcalıyorsa, sorularınızın cevabı Escooter sizi asla yarı yolda bırakmaz. Servis hizmetleriyle her zaman yanınızda olan ve İzmir’de elektrikli scooter ’da rakip tanımayan Escooter her zaman yanınızda!